Izaugsmes un karjeras iespējas

        1. Apmācības attīstībai un kvalifikācijas celšanai

  • Mēs augstu vērtējam zināšanas, tādēļ piedāvājam darbiniekiem atbalstu izaugsmei, organizējot dažādas apmācības. Supernetto saviem darbiniekiem nodrošina un piedāvā gan korporatīvās apmācības (pārdošanas prasmes, klientu apkalpošana, vadītprasmes utt.), gan arī apmācību, kas ir orientēta uz tiešā amata pienākumu izpildes pilnveidošanu.
  • Ja darbinieka sapnis ir kļūt par veikala vadītāju, mēs palīdzam darbiniekam to īstenot. Esam izstrādājuši īpašu veikala vadības izaugsmes programmu „Talent Lab” („Kļūsti par veikala vadītāju ātrāk”), kurā konkursa kārtībā tiek uzņemti dalībnieki. Tiek piedāvātas speciālas mācības un 7 mēnešu prakse, kas sniedz veikala vadītājam nepieciešamās zināšanas un prasmes.

        2. Individuālais attīstības plāns:

  • Ikgadējās novērtēšanas ietvaros katrs Supernetto darbinieks tiek uzklausīts par to, kā viņš gribētu attīstīties un veidot savu turpmāko karjeru mūsu uzņēmumā. Tiek sastādīts individuālais attīstības plāns, norādot nepieciešamās apmācības un zināšanas, kas darbiniekam jāapgūst, lai kāroto mērķi sasniegtu.

        3. Karjeras izaugsmes iespējas visā ICA Grouppen

  • Supernetto darbinieku karjera ir cieši saistīta ar personīgo ieguldījumu, darbinieka vēlmi attīstīties un attieksmi pret darbu. Latvijā Rimi/Supernetto ir vairāk nekā 100 veikalu. Tas nozīmē, ka darbinieku iespējas veidot karjeru šajā lielajā un pieredzes bagātajā uzņēmumā ir ļoti plašas. Katrs uzņēmuma darbinieks ir informēts par visām pieejamajām vakancēm mūsu uzņēmumā un tiek atbalstīts pieteikties uz visām interesējošajām.

 

Iepazīsties ar citiem Supernetto darbinieku veiksmes stāstiem šeit

Atpakaļ uz sarakstu

Drukāt

Klientu atbalsts

8 000 0180
info.lv@rimibaltic.com

Lietošanas noteikumi

Seko mums:

Ielāde

Meklēšanas rezultāti

Aizvērt

Aizvērt