Anna Ducena, piegādes tīkla vadītāja Baltijas valstīs

Mērķtiecīgi un aizrautīgi strādājot, 13 gadu laikā Anna Ducena no pārdevējas tobrīd nesen atvērtajā Rimi Olimpia strauji kāpusi pa karjeras kāpnēm. Pašlaik viņa ir Rimi piegādes tīkla vadītāja Baltijas valstīs, kuras pārziņā ir A - brendu un Privātās preču zīmes projekti.

Anna Rimi sāka strādāt pēdējā studiju gadā, jo, rakstot diplomdarbu organizāciju vadībā, viņa atskārta, ka ir gana daudz laika, lai paralēli varētu arī strādāt. “Toreiz man nebija nekādas darba pieredzes, tādēļ atrast darbu bija ļoti sarežģīti. Tādēļ biju priecīga, ka varēšu strādāt Rimi par pārdevēju,” atminas Anna. Tas bija laiks, kurā Annai vēl nebija skaidrs, kādā jomā viņa vēlas darboties.

“Tagad esmu pateicīga liktenim, jo vislabāko pieredzi ikvienā darbā var gūt tieši praksē, vispirms strādājot vienkāršākos darbus,” turpina Anna. “Strādājot augļu un dārzeņu nodaļā, es ieguvu dažādas zināšanas, kam citādi nekad nepievērstos, piemēram, uzzināju daudz noderīga par augļiem un dārzeņiem, kā arī iepazinu klientu apkalpošanas kultūru un ieguvu citas vērtīgas zināšanas.”

Pēc augstskolas beigšanas Anna pilnībā pievērsās pārdevējas darbam. “Grafiks kļuva aizvien intensīvāks, un es strādāju ar pilnu atdevi,” atceras Anna. Veikala vadība novērtēja Annas centību, tādēļ aptuveni pēc pusotra gada viņai piedāvāja kļūt par nodaļas vadītājas asistenti, bet drīz pēc tam – arī par augļu un dārzeņu nodaļas vadītāju. “Beidzot varēju likt lietā savas organizācijas vadības studijās apgūtās teorijas, tostarp – arī pārliecināties, ka daļa no tām praksē tā īsti nemaz nedarbojas,” smejoties saka Anna.

Rimi aizvien piedāvā izaugsmi
Savu vadītājas darba gaitu sākumu Anna atceras kā izaicinājumu: “Būt par vadītāju cilvēkiem, kas bija par mani vecāki, nebija vienkārši. Uz darbu gāju ar prieku, tomēr bija dažādi apstākļi, kas prasīja no manis papildu enerģiju. Sākās tā dēvētie treknie gadi, kad cilvēki veikalā mainījās un nereti arī bija darbinieku trūkums. Lai gan es ar visu tiku galā ļoti labi, veikalā biju strādājusi jau kādu laiciņu, tādēļ sapratu, ka kaut kas ir jāmaina. Vēlējos darbu Rimi birojā, tādēļ sāku izskatīt dažādu amatu vakances un sūtīt pieteikumus. Pēc kāda laika mani uzaicināja uz interviju, un tiku pieņemta darbā par nepārtikas preču iepircēju,” atminas Anna, kura šajā amatā nostrādāja aptuveni sešus gadus, līdz īstajā brīdī, kad šķitis – jau nomāc rutīna, viņai piedāvāta izaugsme: kļūt par piegādes tīkla vadītāju nepārtikas preču grupā.

“Vēl pēc kāda laika izšķīros par soli nepārtiku nomainīt pret kaut ko vēl neizzinātu un pieteicos uz savu pašreizējo amatu, kļūstot par piegādes tīkla vadītāju A-brendiem un Privātās preču zīmes projektiem,” atklāj Anna. “Tagad ikdienā rūpējos par to, lai precēm, kuras sortimentam izvēlas privātās preču zīmes un centralizēto piegāžu menedžeri, tiktu nodrošināta nepārtraukta piegāde. Daudz vairāk nekā iepriekš komunicēju ar piegādātājiem un iedziļinos visos procesos.” Pēdējo karjeras pakāpienu Anna uzskata par tādu kā horizontālu izaugsmi, tomēr ar izdarīto izvēli ir apmierināta. Rimi ir ļoti perspektīvs uzņēmums. Man aizvien ir, kur attīstīties un iegūt jaunas zināšanas,” vērtē Anna, piebilstot: “Šo 13 darba gadu laikā man ne reizi nav ienācis prātā mainīt darba devēju.”

Aktuāli: mācības un sports
Izmantojot Rimi stipendiju politiku, Anna nolēmusi iegūt bakalaura grādu un pašlaik studē uzņēmējdarbības vadību augstskolā Turība. “Cerams, ka šogad to veiksmīgi absolvēšu. Tikai ar gadiem nāk apjausma, kāda vērtība ir zināšanas, tādēļ tagad mācos daudz azartiskāk, nekā iepriekš. Jāteic arī, ka daudz ko no studijās stāstītā man ir iespēja redzēt ieviestu praksē šeit, Rimi – tas ir tāds labais piemērs!” vērtē Anna.

Savukārt brīvo laiku Anna velta sportošanai. Darba dienu vakaros viņa dodas skriet vai spēlēt basketbolu. 12 gadus Anna ir nopietni trenējusies basketbolā, spēlējusi arī slavenajā TTT komandā. Tagad basketbols gan esot tikai vaļasprieks. Savukārt pieņemt lielākus izaicinājumus skriešanas distancēs viņu pamudinājis starts kopā ar Rimi komandu toreiz vēl Nordea Rīgas maratonā. “Mani pierunāja skriet 10 kilometrus, un izrādījās, ka tas tiešām man ir pa spēkam. Tagad 10 km ir mana tradicionālā darbdienas vakara distance,” stāsta Anna. Viņa vērtē, ka tieši sportistes pieredze viņai palīdz tiekties uz mērķi un to sasniegt arī darba dzīvē: “Man piemīt azarts skriet uz rezultātu!”

Atpakaļ uz sarakstu

Drukāt

Klientu atbalsts

8 000 0180
info.lv@rimibaltic.com

Lietošanas noteikumi

Seko mums:

Ielāde

Meklēšanas rezultāti

Aizvērt

Aizvērt