No Supernetto kasiera līdz hipermārketa vadītājam četros gados

Tieši tāda ir Mārtiņa Kaļvas statistika, strādājot Rimi Latvia. Viņš nebaidās no grūtībām, un to savas krietni straujās izaugsmes laikā Mārtiņš ir daudzkārt apliecinājis.

Viņš ir bijis dzirdīgs pret piedāvājumiem uzņemties lielāku atbildību ik reizi, kad šādi piedāvājumi viņam izteikti. Savukārt, iestājoties rutīnai, aktīvi meklējis izaugsmes un pilnveidošanās iespējas arī pats.

Mārtiņa pirmā darba vieta pirms nu jau vairāk nekā četriem gadiem bija Supernetto Ikšķile. “Nesen kā biju izvēlējies Ikšķili par savu dzīvesvietu, un sāku strādāt vietējā Supernetto par kasieri–pārdevēju,” atceras Mārtiņš. Tobrīd viņa pieredzē jau bijuši trīs pārdevēja darba gadi Statoil un viena darbos Īrijā aizvadīta vasara. Atpakaļ uz Latviju viņu atsaukusi meitene. “Kad devos stādāt uz ārzemēm, ar savu draudzeni, tagadējo sievu, biju tikko kā iepazinies. Viņa palika Latvijā un dažkārt mani apciemoja, braucot uz Lielbritāniju. Tieši viņa mani pierunāja atgriezties,” tā Mārtiņš. Viņš gan atzīst, ka nekāda dižā peļņas darba viņam Īrijā nav bijis, tomēr negalvo, ka tik drīz būtu braucis mājās, ja ne šī meitene.

Darbs Ikšķiles veikalā viņam bijis tieši laikā. Ar savu aktivitāti un apzinīgumu Mārtiņš izcēlies un jau drīz kļuvis par maiņu vadītāju, vēlāk viņam uzticēts aizvietot veikala vadītāju. “Man bija ļoti paveicies ar savu pirmo reģionālo vadītāju. Norberts man iemācīja ļoti daudz darbā noderīga,” stāsta Mārtiņš. Reģionālais vadītājs arī redzējis jaunieša izaugsmes potenciālu un jau pēc gada piedāvājis Mārtiņam vadīt pašam savu veikalu – Supernetto Nīcgales.

Pieredzi gūst Rīgas veikalos
Supernetto Nīcgales bija pavisam neliels veikals. “Tas tev būs labs skrejceļš,” vērtēja reģionālais vadītājs, un es tā arī to uztvēru,” tā Mārtiņš. Pēc aptuveni pusgada darba Mārtiņam piedāvāts vadīt jau lielāku Supernetto – Juglā.  Man izdevās izveidot savu stabilu komandu un arī veikala ikdiena sakārtojās. Grūti gāja, bet es to izcīnīju.” Kad pagājušajā vasarā Mārtiņš izlēmis pāriet darbā uz Rimi Salaspils, viņam bijis grūti šķirties no Supernetto Jugla kolektīva. “Arī dažiem maniem kolēģiem atvadoties bija asaras acīs. Tas bija ļoti emocionāli,” stāsta Mārtiņš, tomēr piebilst, ka mainīt veikalu vispirms jau bijusi viņa paša izvēle. “Vēlējos strādāt tuvāk mājām, un biju pieteicies uz jaunā hipermārketa Rimi Ogre pārdošanas vadītāja amatu. Tā vietā man tika piedāvāts strādāt Rimi Salaspils.

Pieņem aizvien jaunus izaicinājumus
Pirms sākt darbu Salaspilī, Mārtiņš devies trīs nedēļu ilgā atvaļinājumā: nosvinējis kāzas un pāršķīris jaunu lappusi arī savā darba dzīvē. Rimi Salaspils Mārtiņam uzticēti pārdošanas vadītāja pienākumi un atbildība par beramās pārtikas, kā arī augļu un dārzeņu nodaļu. “Manā pakļautībā bija 12 cilvēki, tieši tikpat, cik Supernetto veikalā, tomēr hipermārketa ikdienas rutīna bija visnotaļ atšķirīga no tās, pie kādas biju pieradis Supernetto,” skaidro Mārtiņš. “Lai visu labāk apgūtu, nolēmu kādu laiku pastrādāt katrā no manā pakļautībā esošajām nodaļām – plecu pie pleca ar darbiniekiem. Tas ļoti palīdzēja gan iejusties kolektīvā, gan arī izprast darba specifiku. Kolēģi mācīja mani, un es varēju dalīties arī ar savu pieredzi, protams, tikai tik daudz, cik tā derēja hipermārketa formātam.” Arī Rimi Salaspils Mārtiņa izaugsme nav apstājusies, un nu jau mēnesi viņš ir oficiāli apstiprināts šī hipermārketa vadītāja amatā. “Kolektīvs mani atbalsta,” saka Mārtiņš. “Domāju, ka viņiem patīk mana spēja apvienot draudzīgu pieeju un prasīgumu.”

Mārtiņš vērtē, ka tieši pašlaik darbs Rimi viņam sagādā vislielāko gandarījumu. “Sākotnēji šķita, ka netikšu galā ar Supernetto vadību, jo veikals taču ir tik milzīgs, vēlāk līdzīga sajūta pārņēma, arī sākot darbu hipermārketā. Savukārt tagad mūsu Rimi Salaspils ar vairāk nekā 80 darbiniekiem man nebūt nešķiet liels veikals. Gluži pretēji – tas ir pat ļoti maziņš! Šī ir mana vide, un es te jūtos lieliski!”

Atpakaļ uz sarakstu

Drukāt

Klientu atbalsts

8 000 0180
info.lv@rimibaltic.com

Lietošanas noteikumi

Seko mums:

Ielāde

Meklēšanas rezultāti

Aizvērt

Aizvērt