Vadība

Vadība

Valdis Turlais

Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs

Rimi man nozīmē iespēju veidot godīgu un atklātu biznesu. Liekot lietā gan mūsu mātes kompānijas pieredzi, gan pašu izdomu un entuziasmu, kopā ar kolēģiem strādājam, lai mūsu pircējiem būtu pieejami labākie veikali Latvijā. Augstāko izglītību esmu ieguvis Latvijas Universitātē. Mazumtirdzniecībā strādāju kopš 1994. gada. Šī ir nozare, kas mani ļoti interesē un aizrauj. Tā nes pārmaiņas un prasa radošu pieeju. Tā arī sniedz lielu gandarījumu, jo ar savu darbu varam nodrošināt pircējiem nepieciešamo, padarot katru viņu dienu mazliet vieglāku.
 

Gita Rudoviča

Rimi Latvia hipermārketu tīkla direktore

Rimi vārds man, tāpat kā lielai daļai Baltijas iedzīvotāju, saistās ar moderniem, mūsdienīgiem veikaliem, kas piedāvā ļoti plašu preču sortimentu. Rimi – tā ir arī liela starptautiska kompānija, kas mērķtiecīgi un pārdomāti attīsta biznesu Latvijā un Baltijā. Rimi komandai esmu pievienojusies 2003. gadā. Tirdzniecībā strādāju kopš 1994. gada. Esmu ieguvusi augstāko izglītību, absolvējot Latvijas Lauksaimniecības universitāti pārtikas tehnoloģiju specialitātē. Ir patīkami un pagodinoši strādāt Rimi: kompānijā, kas iesaistās sociālajās aktivitātēs un ir godprātīgs un uzticams darba devējs.

Oļegs Kopačs

Rimi Latvia zemo cenu veikalu tīkla Supernetto direktors

Rimi mani joprojām fascinē ar savu vērienīgumu: tas ir starptautisks uzņēmums, kurā ik diena ir pilna ar izaicinājumiem un iespējām gūt jaunas zināšanas. Darbs Rimi man dod iespēju iepazīt aizvien jaunas modernās tehnoloģijas, kas tiek ieviestas tirdzniecības biznesā. Ir ļoti svarīgi, ka darbinieki šeit var nemitīgi pilnveidoties un augt kopā ar uzņēmumu. Rimi sāku strādāt 2006. gadā. Pievienojos komandai kā hipermārketa vadītājs ar iepriekšēju vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi ēdināšanas uzņēmumu tīkla vadībā. Pēc gada kļuvu par reģionālo vadītāju hipermārketu tīklā. Kopš 2013. gada rudens vadu zemo cenu veikalu tīklu Supernetto. Man ir augstākā izglītība, ko esmu ieguvis Rīgas Tehniskajā universitātē. Esmu gandarīts, ka savulaik izlēmu pāriet darbā uz mazumtirdzniecību. Šo gadu laikā, kopš strādāju Rimi, man ne brīdi nav bijis garlaicīgi.

Gatis Pakalnieks

Rimi Latvia lielveikalu tīkla direktors

Manā pieredzē atspoguļojas Rimi piedāvātās iespējas papildināt zināšanas un veidot karjeru. Neatsverams ir uzņēmuma mātes kompānijas ICA ieguldījums, daloties ar Rimi savās zināšanās, tostarp – par pasaules tendencēm mazumtirdzniecības organizēšanā. Mans pirmais amats bija asistents IT nodaļā, taču jau drīz piedzīvoju izaugsmi. Dalība vairākās projektu grupās ļāva man izzināt uzņēmumā notiekošos procesus. Tiku uzaicināts pievienoties Rimi piegādes tīkla departamenta komandai. Vēlāk kļuvu par piegādes tīkla departamenta vadītāju. Esmu vadījis arī Supernetto veikalu tīklu. Man ir RTU iegūts bakalaura grāds. Rakstīju un aizstāvēju bakalaura darbu par piegādes tīklu. Savukārt Latvijas Universitātē esmu ieguvis maģistra grādu vadībzinībās. Rimi ir mans darba devējs kopš 2000. gada, un man aizvien ir prieks šeit strādāt. Esmu gandarīts, ka Rimi ir mūsdienīgs uzņēmums, kurā valda demokrātiska vide un cilvēcīgas attiecības.

Milans Blūms

Rimi Latvia kategoriju departamenta direktors

Uzskatu, ka labam vadītājam ir jāsaprot savi cilvēki, jo tikai tad ir iespējama patiesa sadarbība. Un vienīgi visi kopā ar atdevi strādājot, mēs varam sasniegt katrs savus un visa uzņēmuma mērķus! Manā vadībā ir darbojušies divi lielākie Rimi veikalu tīkli – lielveikali un zemo cenu veikali Supernetto; tagad vadu kategoriju departamentu. Augstāko izglītību esmu ieguvis Liepājas Universitātē, studējot filoloģiju. Man ir praktiska mazumtirdzniecības pieredze kopš 1996. gada. Pirms 2007. gadā sāku strādāt Rimi, vairākus gadus biju mazumtirdzniecības vadītājs citā uzņēmumā.

Kristīne Miezīte - Zeltiņa

Rimi Latvia biznesa kontroles vadītāja

Misija būt par vadošo mazumtirgotāju Latvijā ir sasniedzama, ja ir plāns, kā to nodrošināt. Rimi Latvia pieredzējusī komanda katru dienu mērķtiecīgi un ar atbildību strādā, lai klientiem būtu gandarījums iepirkties un atgriezties mūsu veikalos. Kopš 2004. gada strādāju finanšu jomā. Mana darba pieredze bankā, starptautiskā finanšu konsultāciju uzņēmumā un zināšanas tiek piemērotas, vadot, analizējot un plānojot Rimi Latvia finanses. Esmu absolvējusi Banku augstskolu, ieguvusi maģistra grādu biznesa administrācijā un finansēs Rīgas Biznesa skolā, kā arī esmu ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) biedrs.

Līga Stabulniece

Rimi Latvia personāla vadītāja

Angļu valstsvīrs un rakstnieks Filips Česterfīlds reiz ir teicis, ka tāpat kā politikā arī tirdzniecībā ir nepieciešama laba slava. Ne vienā, ne otrā nav iespējams daudzkārt piemānīt. Ir patīkami strādāt uzņēmumā ar labu reputāciju! Personāla vadībā dažāda profila uzņēmumos esmu strādājusi kopš 1999. gada. Man ir augstākā izglītība – inženiera grāds. Kopš 2007. gada esmu saistīta ar Rimi.

Kristīne Ciemīte - Kupre

Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta vadītāja

Rimi ir ļoti  iedvesmojoša darba vide, kurā ik dienu ir iespējams realizēt jaunas idejas un sasniegumus. Man ir liels prieks dalīties ar zināšanām un pieredzi mārketinga un sabiedrisko attiecību jomā tik dinamiskā biznesa vidē kāda ir šī. Savu profesionālo darbību savulaik sāku kā žurnāliste un darbojos šajā jomā 7 gadus. Kopš 2005. gada esmu bijusi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja gan telekomunikāciju uzņēmumā, gan bankās. Mani lielākie izaicinājumi ir bijuši saistīti ar pārmaiņu vadību, jaunu zīmolu izveidi un maiņu, to virzīšanu Baltijas tirgū. Esmu ieguvusi bakalaura grādu Latvijas Universitātē komunikācijas zinātnē, maģistra grādu mākslā Latvijas Kultūras akadēmijā sadarbībā ar Hamburgas Mūzikas un teātra augstskolu, kā arī papildinājusi zināšanas sabiedrisko attiecību jomā ārvalstīs.

Didzis Kirstuks

Rimi Latvia nekustamo īpašumu un tirdzniecības centru attīstības direktors

Rimi Latvia ir sociāli atbildīgs uzņēmums, kura darbība ir balstīta uz ilgtspējīgas attīstības principiem. Rimi Latvia komandai pievienojos 2001. gadā. Kopš tā laika mūsu veikalu skaits ir vairākkārt audzis. Man ir bijis gods piedalīties ikvienā jaunajā projektā: sākotnēji kā finanšu kontrolierim, projektu vadītājam, vēlāk – kā tirdzniecības centru attīstības vadītājam Latvijā un arī Baltijā. Rimi Latvia ir ļoti dinamiska darba vide, kurā ir iespējams realizēt jaunas idejas un redzēt to rezultātus. Esmu ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā (MBA London Business School/Columbia Business School) un maģistra grādu starptautiskajā ekonomikā un uzņēmējdarbībā (M.Sc. Stockholm School of Economics).

Tatjana Korņilova

Rimi Latvia piegādes tīkla vadītāja

Strādāt Rimi piegādes tīklā nozīmē pārvaldīt straujas preču, informācijas un dokumentu plūsmas. Mūsu mērķis ir darīt to skaidri, ātri, pārskatāmi un precīzi, izvairoties no liekā. Jau devīto gadu esmu Rimi piegādes tīkla komandā – veidoju savu karjeru no departamenta asistentes līdz vadītājas amatam. Šajā laikā man ir bijusi iespēja gūt vērtīgu pieredzi vairākās Rimi struktūrvienībās: piecus gadus esmu strādājusi Rimi Baltic piegādes tīklā, trīs gadus bijusi Rimi Lietuva piegādes tīkla vadībā, bet kopš 2014. gada vadu Rimi Latvia piegādes tīkla departamentu. Esmu ieguvusi maģistra grādu starptautiskajā biznesā, aizstāvot maģistra darbu par Rimi centralizētajiem iepirkumiem.

Klientu atbalsts

8 000 0180
info.lv@rimibaltic.com

Lietošanas noteikumi

Seko mums:

Ielāde

Meklēšanas rezultāti

Aizvērt

Aizvērt

Uzdod jautājumu

Ja Tev ir kādi ierosinājumi, sūdzības, komentāri vai jautājumi, lūdzu, aizpildi pieteikumu.

Vēlos saņemt atbildi
Atcelt

Ar * atzīmētajos laukos informācija jānorāda obligāti.