Vadība

Vadība

Valdis Turlais

Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs

Rimi man nozīmē iespēju veidot godīgu un atklātu biznesu. Liekot lietā gan mūsu mātes kompānijas pieredzi, gan pašu izdomu un entuziasmu, kopā ar kolēģiem strādājam, lai mūsu pircējiem būtu pieejami labākie veikali Latvijā. Augstāko izglītību esmu ieguvis Latvijas Universitātē. Mazumtirdzniecībā strādāju kopš 1994. gada. Šī ir nozare, kas mani ļoti interesē un aizrauj. Tā nes pārmaiņas un prasa radošu pieeju. Tā arī sniedz lielu gandarījumu, jo ar savu darbu varam nodrošināt pircējiem nepieciešamo, padarot katru viņu dienu mazliet vieglāku.

Uģis Vorons

Rimi Latvia hipermārketu tīkla direktors

Rimi ir uzņēmums, kas nemitīgi attīstās un pilnveido sniegto servisu. Mūsu lielākā vērtība ir cilvēki, kas strādā, lai sasniegtu kopīgu mērķi – padarītu ikdienu mazliet vieglāku. Esmu gandarīts, ka esmu daļa no Rimi kolektīva un ar savām zināšanām varu sniegt ieguldījumu uzņēmuma attīstībā, piedāvājot mūsu klientiem aizvien labāku iepirkšanās pieredzi.

Rimi strādāju kopš 2016. gada un pirms tam mana darba pieredze ir saistīta ar finanšu un aprosināšanas nozari, kurā esmu guvis plašas zināšanas pārdošanas attīstībā un veicināšanā. Rīgas Tehniskajā universitātē esmu ieguvis maģistra grādu starptautisko ekonomisko sakaru vadīšanā.

Gatis Pakalnieks

Rimi Latvia lielveikalu tīkla direktors

Manā pieredzē atspoguļojas Rimi piedāvātās iespējas papildināt zināšanas un veidot karjeru. Neatsverams ir uzņēmuma mātes kompānijas ICA ieguldījums, daloties ar Rimi savās zināšanās, tostarp – par pasaules tendencēm mazumtirdzniecības organizēšanā. Mans pirmais amats bija asistents IT nodaļā, taču jau drīz piedzīvoju izaugsmi. Dalība vairākās projektu grupās ļāva man izzināt uzņēmumā notiekošos procesus. Tiku uzaicināts pievienoties Rimi piegādes tīkla departamenta komandai. Vēlāk kļuvu par piegādes tīkla departamenta vadītāju. Esmu vadījis arī Supernetto veikalu tīklu. Man ir RTU iegūts bakalaura grāds. Rakstīju un aizstāvēju bakalaura darbu par piegādes tīklu. Savukārt Latvijas Universitātē esmu ieguvis maģistra grādu vadībzinībās. Rimi ir mans darba devējs kopš 2000. gada, un man aizvien ir prieks šeit strādāt. Esmu gandarīts, ka Rimi ir mūsdienīgs uzņēmums, kurā valda demokrātiska vide un cilvēcīgas attiecības.

Oļegs Kopačs

Rimi Latvia zemo cenu veikalu tīkla Supernetto direktors

Rimi mani joprojām fascinē ar savu vērienīgumu: tas ir starptautisks uzņēmums, kurā ik diena ir pilna ar izaicinājumiem un iespējām gūt jaunas zināšanas. Darbs Rimi man dod iespēju iepazīt aizvien jaunas modernās tehnoloģijas, kas tiek ieviestas tirdzniecības biznesā. Ir ļoti svarīgi, ka darbinieki šeit var nemitīgi pilnveidoties un augt kopā ar uzņēmumu. Rimi sāku strādāt 2006. gadā. Pievienojos komandai kā hipermārketa vadītājs ar iepriekšēju vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi ēdināšanas uzņēmumu tīkla vadībā. Pēc gada kļuvu par reģionālo vadītāju hipermārketu tīklā. Kopš 2013. gada rudens vadu zemo cenu veikalu tīklu Supernetto. Man ir augstākā izglītība, ko esmu ieguvis Rīgas Tehniskajā universitātē. Esmu gandarīts, ka savulaik izlēmu pāriet darbā uz mazumtirdzniecību. Šo gadu laikā, kopš strādāju Rimi, man ne brīdi nav bijis garlaicīgi.

Milans Blūms

Rimi Latvia kategoriju departamenta direktors

Uzskatu, ka labam vadītājam ir jāsaprot savi cilvēki, jo tikai tad ir iespējama patiesa sadarbība. Un vienīgi visi kopā ar atdevi strādājot, mēs varam sasniegt katrs savus un visa uzņēmuma mērķus! Manā vadībā ir darbojušies divi lielākie Rimi veikalu tīkli – lielveikali un zemo cenu veikali Supernetto; tagad vadu kategoriju departamentu. Augstāko izglītību esmu ieguvis Liepājas Universitātē, studējot filoloģiju. Man ir praktiska mazumtirdzniecības pieredze kopš 1996. gada. 2007. gadā sāku strādāt Rimi, pirms tam vairākus gadus biju mazumtirdzniecības vadītājs citā uzņēmumā.

Gundega Kirilka

Rimi Latvia personāla vadītāja

Strādāt tik lielā uzņēmumā kā Rimi, kurā varam mācīties arī no mūsu mātes kompānijas ICA, reizē ir liels izaicinājums un arī gandarījums – katra diena sniedz jaunas iespējas pilnveidoties, turklāt man kā personāla vadītājai ir būtiski, ka Rimi raksturo ne tikai augsti ētikas un kvalitātes standarti attiecībā uz klientiem un sabiedrību, bet arī rūpes par darbiniekiem.

Rimi komandai pievienojos 2016.gadā, un iepriekšējā darba pieredzē vairāk nekā 10 gadus esmu bijusi personāla vadītāja vairākos Latvijā atpazīstamos ražošanas uzņēmumos, plašu pieredzi gūstot tieši pārtikas ražošanas sektorā. Esmu ieguvusi bakalaura grādu Vidzemes Augstskolā biznesa vadībā, kā arī divus maģistra grādus – vienu jurisprudencē Latvijas Universitātē un otru biznesa vadībā Rīgas Tehniskajā universitātē.

Kristīne Ciemīte

Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja

Rimi ir ļoti iedvesmojoša darba vide, kurā ik dienu ir iespējams realizēt jaunas idejas un sasniegumus. Man ir liels prieks dalīties ar zināšanām un pieredzi mārketinga un sabiedrisko attiecību jomā tik dinamiskā biznesa vidē kāda ir šī. Savu profesionālo darbību savulaik sāku kā žurnāliste un darbojos šajā jomā 7 gadus. Kopš 2005. gada esmu bijusi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja gan telekomunikāciju uzņēmumā, gan bankās. Mani lielākie izaicinājumi ir bijuši saistīti ar pārmaiņu vadību, jaunu zīmolu izveidi un maiņu, to virzīšanu Baltijas tirgū. Esmu ieguvusi bakalaura grādu Latvijas Universitātē komunikācijas zinātnē, maģistra grādu mākslā Latvijas Kultūras akadēmijā sadarbībā ar Hamburgas Mūzikas un teātra augstskolu, kā arī papildinājusi zināšanas sabiedrisko attiecību jomā ārvalstīs.

Didzis Kirstuks

Rimi Latvia nekustamo īpašumu un mazumtirdzniecības tīkla attīstības direktors

Rimi Latvia ir sociāli atbildīgs uzņēmums, kura darbība ir balstīta uz ilgtspējīgas attīstības principiem. Rimi Latvia komandai pievienojos 2001. gadā. Kopš tā laika mūsu veikalu skaits ir vairākkārt audzis. Man ir bijis gods piedalīties ikvienā jaunajā projektā: sākotnēji kā finanšu kontrolierim, projektu vadītājam, vēlāk – kā tirdzniecības centru attīstības vadītājam Latvijā un arī Baltijā. Rimi Latvia ir ļoti dinamiska darba vide, kurā ir iespējams realizēt jaunas idejas un redzēt to rezultātus. Esmu ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā (MBA London Business School/Columbia Business School) un maģistra grādu starptautiskajā ekonomikā un uzņēmējdarbībā (M.Sc. Stockholm School of Economics).

Vjačeslavs Gavriļuks

Rimi Latvia piegādes tīkla procesu direktors

Augstāko izglītību esmu ieguvis Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūtā (RTU). Man ir 15 gadu darba pieredze vadošos amatos piegādes ķēžu un loģistikas nozarē. Vairākos lielos Latvijas uzņēmumos manā vadībā ir notikusi loģistikas sistēmu modernizācija un reorganizācija. Esmu veiksmīgi realizējis jaunu piegādes pakalpojumu izstrādes un ieviešanas projektus. Man ir liels gandarījums, ka tagad visu savu pieredzi un entuziasmu varu veltīt Rimi piegādes tīkla darbības attīstībai. Rimi – tas nav tikai veiksmīgs uzņēmums vai kvalitatīvu veikalu tīkls, Rimi – tas ir dzīves stils, sociālās uzvedības un atbildības standarts. Tikai tie darbinieki, kas pilnībā pieņem šos standartus kā savus dzīves principus spēj efektīvi strādāt Rimi komandā! 

Māra Tamane

Rimi Latvia kvalitātes vadītāja

Rimi ir viens no mazumtirdzniecības tirgus līderiem, kas nodrošina nemainīgi augstu kvalitāti. Ikdienas darbā gūstu gandarījumu, apzinoties, ka Rimi darbinieku komandai kopā izdodas tas, ko mēs darām – rūpējamies par augstiem kvalitātes standartiem, izglītojam darbiniekus un atbalstām veselīgas, ilgtspējīgas un dabai draudzīgas izvēles.

Rimi sāku strādāt 2016. gada sākumā – iepriekšējā pieredze pārtikas ražošanas un kvalitātes vadības jomā ir lielisks pamats darbam interesantajā un izaicinošajā mazumtirdzniecības vidē. Augstāko izglītību esmu ieguvusi Latvijas Lauksaimniecības universitātē pārtikas tehnoloģiju specialitātē un Rīgas Tehniskajā universitātē visaptverošajā kvalitātes vadībā.

Jānis Jakaitis

Rimi Latvia IT vadītājs

Rimi ir viens no Latvijas lielajiem uzņēmumiem, ar kuru pamatoti var lepoties. Mums ir veikali, kuros par visu ir padomāts un ir nodrošināta augsta kvalitāte, kā arī darbinieku komanda, kas ar degsmi strādā kopīga mērķa labad. Ieejot Rimi veikalā un paskatoties apkārt, saprotu, ka visapkārt ir mans un pārējās Rimi komandas darbs – ir fantastiski strādāt tik inovatīvā darba vidē, kur sasniegumi ir mērāmi tik plašā mērogā! Rimi komandai pievienojos 2013.gadā, un visu šo laiku darbs Rimi ir bijis kā nemitīgas mācības, kurās ir pilnveidotas manas zināšanas un kvalifikācija. Kopējā pieredze IT vadības jomā man ir vairāk nekā 20 gadus ilga.

Kristīne Miezīte-Zeltiņa

Finanšu un biznesa kontroles vadītāja

Misija būt par vadošo mazumtirgotāju Latvijā ir sasniedzama, ja ir plāns, kā to nodrošināt. Rimi Latvia pieredzējusī komanda katru dienu mērķtiecīgi un ar atbildību strādā, lai klientiem būtu gandarījums iepirkties un atgriezties mūsu veikalos.
 
Kopš 2004. gada strādāju finanšu jomā. Mana darba pieredze bankā, starptautiskā finanšu konsultāciju uzņēmumā un zināšanas tiek piemērotas, vadot, analizējot un plānojot Rimi Latvia finanses. Esmu absolvējusi Banku augstskolu, ieguvusi maģistra grādu biznesa administrācijā un finansēs Rīgas Biznesa skolā, kā arī esmu ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) biedrs.

Klientu atbalsts

8 000 0180
info.lv@rimibaltic.com

Lietošanas noteikumi

Seko mums:

Ielāde

Meklēšanas rezultāti

Aizvērt

Aizvērt